Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Nasza pasja i motywacja - piłka!

Wyszukaj:

Wykaz kar przechodzących na rundę jesienną sezonu 2018/2019

Wydział Dyscypliny K-PZPN w Bydgoszczy przedstawia wykaz  zawodników klubów okręgu bydgoskiego z karami dyskwalifikacji i karami pieniężnymi  za sezon 2017/2018 przechodzącymi na rundę  jesienną sezonu 2018/2019. Kara za 4, 8, 12 żółtą kartkę zostaje zamieniona na karę pieniężną. Wydział informuje Kluby o karach przechodzących w zawodach Pucharu Polski na cykl rozgrywek 2018/2019.

 

Stan na dzień 16.07.2018 r.

 

                            III Liga

1.Bałtyk Gdynia – Szur Przemysław- 8 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 300 zł

                                Korpalski Arkadiusz – 8 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 300 zł

2.Włókniarz 1925 Kalisz – Maciejewski Łukasz – dyskwalifikacja 1 mecz

3.Kotwica Kołobrzeg- Przysowa Przemysław- 4 ż.k - kara zamieniona na karę finansową 200 zł

4.Lech II Poznań – Cywiński Michał – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 200 zł

5.GKS Przodkowo – Ruszkul Piotr – 6 ż.k – kara finansowa 200 zł

6.Unia Solec Kujawski – Smolarczyk Michał – 3 ż.k – kara finansowa 100 zł

7.Pogoń II Szczecin S.A – Adamczuk Patryk – 8 ż.k – kara zamieniona na karę pieniężną 300 zł

8.OKS Świt Szczecin – Misiak Michał – kara dyskwalifikacji 1 mecz

9.Wda Świecie – Wietrzykowski Damian – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 200 zł

10.Elana SA Toruń – Stefanowicz Maciej – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 200 zł

 

 

IV Liga

  1. Orlęta Aleksandrów Kujawski– Prysak Adrian – dyskwalifikacja 1 mecz
  2. Sparta Brodnica – Reise Adam – 9 ż.k – kara 200 zł
  3. Legia Chełmża–Banasiak Dorian – 1 mecz dyskwalifikacji w zawodach Pucharu Polski

                               Tecław Ernest 3 ż.k – 50 zł + dyskwalifikacja 1 mecz w Pucharze Polski      

  1. Naprzód Jabłonowo Pom. – Kwiatkowski Paweł – 14 ż.k – kara finansowa 400 zł

                                                 Szlachta Maciej – 3 ż.k – kara 50 zł

  1. Kujawiak Kowal – Jakubowski Witold – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową100 zł
  2. Wisła Nowe – Gretkowski Mateusz – 12 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 400 zł

                             Myścich Piotr- 8 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 200 zł

                             Górski Dawid – 6 ż.k kara 100 zł

  1. Lech Rypin –Szymborski Mateusz – 12 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 400 zł

                          Lewandowski Radosław – 3 ż.k – kara 50 zł

  1. Cuiavia Inowrocław – Brzóstowski Mateusz – dyskwalifikacja 2 mecze         

 

                       

Liga Okręgowa I gr.

  1. Budowlany KS Bydgoszcz – Kostkowski Rafał – 4 ż.k kara zamieniona na karę finansową 60 zł

                                                   Pobutkiewicz Szymon – 3 ż.k – kara 30 zł

                                                   Muszyński Kamil – 4 ż.k kara zamieniona na karę finansową 60 zł

  1. Victoria Lisewo – Goral Paweł- 12 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 240 zł
  2. Gryf Sicienko – Szczygielski Dawid – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 60 zł

                               Lasota Paweł – 6 ż.k – kara 60 zł

                               Domeracki Cyprian – 9 ż.k – kara 120 zł          

  1. Pomorzanin Serock – Ostrowski Dominik – 3 ż.k – kara 30 zł
  2. Iskra Ciechocin – Marcinkowski Bartosz –12 ż.k –kara zamieniona na karę finansową 240 zł

                                  Nurkowski Sebastian – 8 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 120 zł  

  1. Promień Kowalewo Pomorskie – Kwiatkowski Piotr – 6 ż.k – 60 zł

                                                          Stankiewicz Tomasz – 3 ż.k – kara 30 zł      

7.Tor Laskowice –Kuffel Konrad – 8 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 120 zł

  1. Start Pruszcz – Ruciński Łukasz- 8 ż.k – kara zamieniona na karę finansową120 zł

9.Radzynianka Radzyń Chełmiński – Bollin Jakub – 6 ż.k – kara 60 zł                             

                                   

 

Liga Okręgowa II gr.

1.Zdrój Ciechocinek– Polak Michał – 3 ż.k – kara 30 zł

                                    Langner Marcin – 3 ż.k – kara 30 zł            

  1. Gopło Kruszwica– Kostrzak Dominik – kara dyskwalifikacji 2 mecze

                                   Łukomski Kamil – 8 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 120 zł

  1. Włocłavia Włocławek – Szczęsny Piotr- 3 ż.k – kara 30 zł

                                           Gląba Piotr – 3 ż.k –kara 30 zł

  1. LTP Lubanie – Florkiewicz Mateusz – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 60 zł
  2. Ziemowit Osięciny– Pyczka Kamil – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 60 zł
  3. Zjednoczeni Piotrków Kujawski – Sowiński Łukasz – 6 ż.k – kara 60 zł

                                                            Betliński Patryk- 6 zk – kara 60 zł

  1. Szubinianka Szubin– Jaworski Michał - 6 ż.k – kara 60 zł
  2. Start Radziejów– Piątkowski Grzegorz – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 60 zł

                                 Świerski Kamil – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 60 zł

                                 Kowalski Patryk –8 ż.k kara zamieniona na karę finansową 120 zł +  

                                                              9 ż.k – kara 120 zł

                                 Adamkiewicz Piotr – dyskwalifikacja 4 mecze

                                 Dobrzycki Sebastian – dyskwalifikacja 3 mecze                                  

                                  

                                  

A Klasa I gr.

  1. Victoria Koronowo – Stasikowski Damian – kara dyskwalifikacji 2 mecze
  2. Kamionka Kamień Kraj.– Czapiewski Tomasz– 8 ż.k kara zamieniona na karę finansową 80 zł
  3. GLKS Dobrcz – Płotkowski Mikołaj – 8 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 80 zł

                                Bogusławski Tomasz – 13 ż.k – kara 160 zł                                     

  1. Pluks Victoria Niemcz – Olszanowski Artur – dyskwalifikacja 2 mecze

                                            Grobelski Łukasz – 3 ż.k – kara 20 zł 

  1. Tartak Wudzyn – Mouhayouss Karim- kara dyskwalifikacji 2 mecze
  2. Fala Świekatowo – Schroeder Wojciech– 3 ż.k – 20 zł / Baraż/
  3. GLKS Osielsko– Nowak Jacek– 3 ż.k –kara 20 zł

8.Gryf Piaseczno – Zapalski Kamil – 3 żk kara 20 zł

                                Bogdanowicz Robert – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansowa 40 zł

9.Rawys Raciąż – Schreiber Szymon – kara dyskwalifikacji 2 mecze

                               Kuligowski Jarosław – 3 ż.k – kara 20 zł

10. Dąb Potulice - Jóźwiak Bartosz - kara dyskwalifikacji 3 mecze

                           

 

A Klasa II gr.

  1. KS Brzoza – Pruss Arkadiusz – 9 ż.k – 80 kara 80 zł

                          Lutowski Łukasz – 3 ż.k – kara 20 zł                                                          

  1. Noteć Gębice– Pacia Piotr – 6 ż.k – kara 40 zł
  2. Burza Nowa Wieś Wielka – Kubacki Maciej– 8 ż.k kara zamieniona na karę finansową 80 zł
  3. Mikrus Szadłowice – Morawski Michał – 3 ż.k – kara 30 zł

                                       Nocny Krystian – 3 ż.k – kara 20 zł

                                   

 

B Klasa I gr.

1.Cis Cekcyn– Włoch Krzysztof – 3 ż.k – kara 20 zł

2.Łokietek Wierzchucin Król. – Wiąckiewicz Cezary – 6 ż.k – kara 40 zł

3.Victoria Mąkowarsko – Musiał Mariusz– 3 ż.k - kara 20 zł

4.Taxus Komierowo– Lipiński Radosław – kara dyskwalifikacji 1 mecz

5.Tucholski KP Tuchola– Bukowski Michał – 3 ż.k – kara 20 zł

                                          Wróblewski Bartosz- 6 ż.k – kara 40 zł

                                           Kłosowski Piotr – 3 ż.k – kara 20 zł     

  1. Fuks Wielowicz – Sołtys Kamil – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 40 zł

7.Gwiazda Sypniewo – Wiese Łukasz – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 40 zł

8.Sokół Nowy Dwór – Szczurek Mirosław – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 40 zł                

                                  

                                     

B Klasa II gr.

1.Ułani Dragacz– Wiliński Grzegorz – 3 ż.k – kara 20 zł

                                Panter Bartosz – 3 ż.k – kara 20 zł

2.Wisła Fordon– Drozdowski Juliusz – kara dyskwalifikacji 3 mecze

3.Czarni Lniano– Gajda Krzysztof – 3 ż.k – kara 20 zł

                              Mizera Kacper – 3 ż.k – kara 20 zł                     

4.Struga Drzycim– Juszczak Bartłomiej – kara dyskwalifikacji 2 mecze

5.Grom Osie– Boczek Sławomir – 3 ż.k –kara 20 zł                                  

6.Sparta Przysiersk– Olszewski Patryk- 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 40 zł

7.Gwiazda Bukowiec – Miłkowski Damian – kara dyskwalifikacji 1 mecz

                                       Glazik Michał – 6 ż.k – kara 40 zł

                                    

 

B klasa III gr.

1.Victoria Kołaczkowo– Staśkiewicz Bartosz-8 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 80 zł

                                        Czerwiński Damian – 3 ż.k – kara 20 zł

                                        Staśkiewicz Paweł – 6 ż.k – kara 40 zł

                                        Czerwiński Marcin – 3 ż.k – kara 20 zł                                                          

2.Akademia Futbolu Brzoza– Wlazło Rafał – dyskwalifikacja 1 mecz

                                                 Pięta Sebastian – 3 ż.k kara 20 zł

                                                 Jurczykowski Filip – 3 żk – kara 20 zł

                                                 Silecki Mikołaj – 3 ż.k – kara 20 zł

                                                 Prusakowski Jakub – 3 ż.k – kara 20 zł

3.Iskra Zamość- Rynarzewo– Bliżnicki Jakub – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 40 zł

                                                Gębala Kamil –3 ż.k – kara 20 zł

                                                Gębala Kamil -  4 żk – kara zamieniona na karę finansowa 40 zł

                                                Lewandowski Michał – 6 ż.k – kara 40 zł

4.Tarpan Mrocza– Kokoszewski Jakub – 4 ż.k – kara zamieniona na karę finansową 40 zł

  1. Zorza Ślesin– Kamiński Damian – 3 ż.k – kara 20 zł

                            Plener Mateusz – 3 ż.k – kara 20 zł

                            Senger Mateusz – 3 ż.k – kara 20 zł

                            Masłowski Amadeusz – 3 ż.k – kara 20 zł

6.Orion Dziewierzewo – Janowiak Mateusz – kara dyskwalifikacji 2 mecze

7.Piaski Bydgoszcz – Jackowski Oskar – kara dyskwalifikacji 2 mecze

                                   Smerliński Mateusz – 3 ż.k – kara 20 zł

                                    Zdrojewski Marek – 3 ż.k – kara 20 zł

                                   Netkowski Sylwester – 6 ż.k – kara 40 zł

8.Victoria Bydgoszcz – Nowak Tomasz – kara dyskwalifikacji 1 mecz

9.Zieloni Zalesie – Grabarski Tomasz – 8 ż.k- kara zamieniona na karę finansową 80 zł                   

                                 

 

B Klasa IV gr.

1.Olimpia Dąbrowa–Hałajczak Marcin – kara dyskwalifikacji 1 mecz

2.Fala Głogówiec- Harasiewicz Krystian – dyskwalifikacja 1 mecz

3.LZS Kościelec – Mendelewski Mateusz – 3 ż.k – kara 20 zł

                                Drelich Patryk – 3 ż.k – kara 20 zł

                                         

 

B Klasa V gr.

  1. Grom Ostrowo – Kryszak Łukasz – 6 ż.k – kara 40 zł
  2. Fregata Polanowice – Rogowski Kamil – 6 ż.k – kara 40 zł

 

                                         

Klasy Młodzieżowe

 

                                               Junior Starszy

1.Polonia Bydgoszcz – Kobyliński Norbert – kara dyskwalifikacji 3 mecze / cz.k 10.06.18/

2.Unia Solec Kujawski – Chołuj Hubert – kara dyskwalifikacji 3 mecze /cz.k 06.06.18/

3. Unia Solec Kujawski - Gozimirski Oskar - kara dyskwalifikacji 6 miesięcy (do 16.11.2018 r.)

                                               Junior Młodszy

1.Włokniarz Toruń – Orłowski Robert- kara dyskwalifikacji 2 mecze / cz.k 02.06.18/

2.UKS SMS Włocławek – Majtczak Hubert – kara dyskwalifikacji 1 mecz / cz.k 09.06.18/

                                               Trampkarz

1.Victoria Śliwice – Kozuch Jan – kara dyskwalifikacji 2 mecze / cz.k 09.06.18/

2.Cis Cekcyn – Kawczyński Karol – kara dyskwalifikacji 2 mecze / cz.k 04.06.18/

 

                                               Puchar Polski

 

            Kary dyskwalifikacji przechodzące na sezon 2018/ 2019

 

1.Mikrus Szadłowice– Wyrkowski Sebastian– 2 mecze dyskwalifikacji- z sezonu 2014/2015 /cz.k/

2.Zieloni Zalesie– Wesół Krzysztof – 2 mecze dyskwalifikacji – z sezonu 2014/2015 / cz.k/

 

3.Zagłębie Piechcin- Marczyński Dawid – 1 mecz dyskwalifikacji z sezonu 2015/2016 / cz.k/

 

4.Tor Laskowice – Kotala Patryk – 3 mecze dyskwalifikacji z sezonu2016/2017/ cz.k/

5.Burza Nowa Wieś Wielka – Błaszczak Wojciech- 1 mecz dyskwalifikacji z sezonu 2016/17/cz.k/

 

                                   Kary dyskwalifikacji z sezonu 2017 /2018

 

1.Rawys Raciąż– Rybacki Damian – 1 mecz dyskwalifikacji/ 2 ż.k /

2.Unia Gniewkowo– Grzegorek Marek – 1 mecz dyskwalifikacji /2 ż.k/

3.Start Pruszcz– Ruciński Łukasz –1 mecz dyskwalifikacji / 2 ż.k /

                            Środa Jakub – 1 mecz dyskwalifikacji / 2 ż.k/

4.Kujawianka Strzelno– Niewiadomski Michał – 1 mecz dyskwalifikacji / 2 ż.k /

                                        Piechocki Krystian – 1 mecz dyskwalifikacji / 2 ż.k /    

5.Gryf Sicienko- Czekalski Arkadiusz – 1 mecz dyskwalifikacji / 2 ż.k/

                             Lewicki Maciej – 1 mecz dyskwalifikacji / 2 ż.k /

6.Grom Osie- Dmuchowski Paweł – 1 mecz dyskwalifikacji / 2 ż.k /

                        Kontny Oskar – 1 mecz dyskwalifikacji / 2 ż.k /

 

 

                                                                       Przewodniczący Wydziału Dyscypliny

 

                                                                                    Tadeusz Pietrzyk



PZU

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

 

85-674 Bydgoszcz,

ul Gdańska 163

tel. 52 34113 33, 52 341 31 43

fax 52 341 72 08

 

e-mail: kujawpomorski@zpn.pl, bydgoszcz@kpzpn.pl

 

Konto bankowe: Bank Millenium

69 1160 2202 0000 0001 4188 4663

 

Podokręg Toruń

 

87-100 Toruń,

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1/3

 

tel. 56 622 47 82, fax 56 622 70 33

 

e-mail: torun@kpzpn.pl

 

Podokręg Włocławek

 

87-800 Włocławek,

ul. Królewiecka 27

 

tel./fax 54 232 79 12

 

e-mail: wloclawek@kpzpn.pl

 

Copyright © 2018 - Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Realizacja: GREGSOFT Group

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję